PODĚKOVÁNÍ ZA VŠECHNY DARY PRO KLADENSKOU NEMOCNICI

Obrovská vlna solidarity a pomoci, kterou nás zahrnujete, je opravdu neskutečná a my děkujeme všem, kteří nám pomáháte!

Číst dál...

ZÁKAZ NÁVŠTĚV NA VŠECH ODDĚLENÍCH NEMOCNICE

Ministerstvo zdravotnictví jako správní úřad příslušný podle § 80 odst. 1 písm. g) zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon č. 258/2000 Sb.“), nařizuje postupem podle § 69 odst. 1 písm. i) a odst. 2 zákona č. 258/2000 Sb. k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARSCoV-2 toto mimořádné opatření:

Číst dál...

ODBĚROVÉ MÍSTO PŘI PODEZŘENÍ NA KORONAVIRUS

Od neděle 15.3.2020 je v Oblastní nemocnici Kladno na parkovišti před Niederleho pavilonem zprovozněno odběrové místo pro pacienty s podezřením na nakažení koronavirem.

Číst dál...

INFORMACE PRO VEŘEJNOST OHLEDNĚ KORONAVIROVÉ INFEKCE (COVID-19)

S ohledem na současnou epidemiologickou situaci a v důsledku vysokého výskytu koronavirové infekce (COVID-19) informujeme veřejnost o zákazech a doporučeních, které platí v Oblastní nemocnici Kladno.

Číst dál...

ZRUŠENÍ 7. PLESU ZDRAVOTNÍKŮ

Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu ruší Oblastní nemocnice Kladno 7. ples zdravotníků, který se měl konat v pátek 3. dubna 2020 od 20:00 hodin v Domě kultury Kladno.

Číst dál...

ZÁKAZ NÁVŠTĚV NA VŠECH ODDĚLENÍCH NEMOCNICE

Ministerstvo zdravotnictví jako správní úřad příslušný podle § 80 odst. 1 písm. g) zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon č. 258/2000 Sb.“), nařizuje postupem podle § 69 odst. 1 písm. i) a odst. 2 zákona č. 258/2000 Sb. k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2 toto mimořádné opatření:

Číst dál...

PŘIPRAVTE SE NA JARO S NAŠÍ LÉKÁRNOU

Prožijte jaro bez komplikací se zvýhodněnými produkty a akční nabídkou naší lékárny.

Číst dál...

VÝZVA PARTICIPATIVNÍHO ROZPOČTU STŘEDOČESKÉHO KRAJE PRO ROK 2020

Středočeský kraj vyčlenil ze svého rozpočtu 50 milionů korun, o kterých budete rozhodovat Vy.

Číst dál...

ZAMĚSTNANCI POTĚŠILI ONKOLOGICKY NEMOCNÉ DĚTI

Konec loňského roku byl pro kladenskou nemocnici také o rozdávání radosti onkologicky nemocným dětem ve FN Motol. Jejich nadšení způsobila sbírka, kterou pro ně uspořádali naši zaměstnanci. 

Číst dál...

ZÁKAZ NÁVŠTĚV NA VYBRANÝCH ODDĚLENÍCH

Vzhledem k tomu, že se v České republice objevilo onemocnění COVID-19 (“koronavirus“), je z rozhodnutí vlády ČR vyhlášen zákaz návštěv v nemocnicích na vybraných odděleních.

Číst dál...

KLADENSKÁ NEMOCNICE ZAHÁJILA PROSTŘEDNICTVÍM NEMSK, A.S. VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA REKONSTRUKCI BLOKU C2

Kladenská nemocnice je opět o něco blíž poskytování zdravotní péče v nejmodernějším prostředí. Nemocnice Středočeského kraje, a.s. zahájila výběrové řízení na rekonstrukci bloku C2.

Číst dál...

DOPORUČENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ OBČANŮM ČR A DALŠÍM OSOBÁM PŘIJÍŽDĚJÍCÍM Z ITÁLIE

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Ministerstvo zdravotnictví doporučuje cestovatelům, kteří pobývali v období od poloviny ledna 2020 v regionech Emilia-Romagna, Lombardie, Piedmont a Veneto, aby v následujících 14 dnech po opuštění regionu sledovali svůj zdravotní stav se zaměřením se na příznaky počínajícího respiračního onemocnění (především horečka nad 38 st. C, dýchací obtíže).

Číst dál...