PODZIM JE TU A S NÍM I DALŠÍ VYDÁNÍ NAŠEHO ČASOPISU

Představujeme Vám podzimní vydání Zpravodaje Oblastní nemocnice Kladno, které je opět plné zajímavých témat týkajících se zdraví a aktuálního dění v nemocnici.

Číst dál...

Světový den zraku 2019

Druhý říjnový čtvrtek, který letos připadá na 10.10.2019, každoročně patří Světovému dni zraku. Hlavním cílem kampaně, koordinované Světovou zdravotnickou organizací (WHO), je poukázat na skutečnost, že v boji proti ztrátě zraku je nejúčinnější prevence, včasná diagnostika a dostupná léčba.

Číst dál...

NEMOCNICE SE CHYSTÁ NA KRÁTKODOBÉ PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTRICKÉ ENERGIE

V souvislosti s přerušením dodávky elektrické energie z rozvodné sítě, které je naplánováno společností ČEZ na pátek 27. září od 8.00 do 11.00 hodin, chystá Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje zajištění provozu prostřednictvím vlastních záložních zdrojů – naftových agregátů. S tím se pojí provozní změny, které se ovšem pacientů dotknou zcela minimálně.

Číst dál...

UDĚLEJTE NĚCO PRO SVÉ SRDCE

Srdce je centrálním orgánem v našem těle. Slouží jako pumpa pro řádný oběh krve a jeho bezchybná funkce je pro život naprosto zásadní.

Číst dál...

PŘIVÍTEJTE PODZIM S NAŠÍ LÉKÁRNOU

Podzim je jedním z nejbarevnějších ročních období, avšak proměnlivé počasí může mít velký vliv na naši imunitu a způsobit spoustu nepříjemných onemocnění.

Číst dál...

SVĚTOVÝ DEN BOJE PROTI ŽLOUTENCE 2019

Žloutenka neboli virová hepatitida je jedním z nejčastějších nakažlivých virových onemocnění. Povědomí o ní je ale bohužel stále velmi nízké.

Číst dál...

LETNÍ VYDÁNÍ NEMOCNIČNÍHO ZPRAVODAJE

Představujeme Vám letní vydání Zpravodaje Oblastní nemocnice Kladno, které je opět plné zajímavých témat týkajících se zdraví a aktuálního dění v nemocnici.

Číst dál...

SVĚTOVÝ DEN DÁRCŮ KRVE

Světový den dárců krve připadá každoročně na datum 14. června. Účelem tohoto dne je připomenout zásluhy dárců krve a současně také vyzvat ty, kteří jsou zdraví, ale krev dosud nedarovali, aby se dárci krve stali.

Číst dál...

PŘIPRAVTE SE S NÁMI NA LÉTO

Připravili jsme pro Vás nový akční leták se širokou nabídkou produktů, které se u Vás v létě určitě neztratí. Otevírací doba lékárny: Pondělí – Pátek 7:30 – 16:00 hodin.

Číst dál...

KLADENSKÁ NEMOCNICE SE ZAPOJILA DO PROJEKTU „NESOUDÍME. POMÁHÁME“

Oblastní nemocnice Kladno se připojila k podpoře projektu „Nesoudíme. Pomáháme“ zaměřeného na pomoc ženám, které se dostaly do složité životní situace v souvislosti s nečekaným těhotenstvím. Nositelem spolupráce je gynekologicko-porodnické oddělení v čele s primářem MUDr. Štěpánem Urbánkem.

Číst dál...

NEUROLOGOVÉ TRÉNOVALI RYCHLEJŠÍ OŠETŘENÍ PACIENTA PO MOZKOVÉ PŘÍHODĚ

Cévní mozková příhoda (CMP), lidově zvaná mrtvice, je celosvětově druhou nejčastější příčinou úmrtí a zdaleka se podle odborníků netýká jen starších lidí. Výjimkou dnes nejsou ani třicetiletí pacienti.

Číst dál...

KLADENSKÁ NEMOCNICE PODPORUJE JIŽ TŘETÍ ROK PROJEKT ŽIVOT V KUFŘÍKU

Ve čtvrtek 16. května 2019 navštívila novorozenecké oddělení kladenské nemocnice Iva Říhová, zástupkyně a spoluzakladatelka Nadačního fondu LA VIDA LOCA. Předala zde dalších deset kufříků určených pro opuštěné novorozence.

Číst dál...