KOŽNÍ ODDĚLENÍ

Kožní oddělení je složeno ze 2 částí – ambulantní a lůžková část
 

youtube play   Představení oddělení

Lůžková část

dsc 0006

Lůžková část má 15 lůžek, s možností navýšení kapacity až na 20 lůžek a to v 8 pokojích. Máme 1 jednolůžkový pokoj k izolaci, 1 nadstandardní pokoj, 3 dvoulůžkové pokoje a 3 velké pokoje, každý s kapacitou až 4 lůžka. Léčíme pacienty z Kladenska, Slánska, Rakovnicka, Kralupska, Berounska a popř. Prahy - západ. Na lůžkové části se léčí pacienti vyžadující složitější terapii a pacienti s chronickým onemocněním, které je akutně pohoršeno. Kromě tohoto spektra léčíme také venerologické pacienty. V rámci pobytu poskytujeme světloterapii UVA a UVB nm.

Ambulantní všeobecná část

dsc 0006

Ambulantní všeobecná část je v provozu každý všední den dle stanoveného harmonogramu. Na ambulanci se střídají všichni lékaři dle rozpisu. Součástí péče je světloterapie. V ambulantní složce řešíme veškeré spektrum kožních chorob (akné, bércové vředy žilního původu, ekzém, lupénku, alergické kožní projevy, prevenci, pigmentové projevy, estetiku).

Venerologie

dsc 0041

Venerologie se zabývá diagnostikou, depistáží, terapií a dispenzarizací nemocných s pohlavními chorobami a léčbou ostatních nemocí v oblasti zevního genitálu. Podrobnosti k přípravě obdržíte při objednání. Preventivní vyšetření na žádost pacienta hradí pacient (viz ceník).

Fotogalerie

dsc 0034  dsc 0034  dsc 0034  

dsc 0034  dsc 0034  dsc 0034