Odběrové středisko I

ul. J. Palacha 1620, Kladno
tel: 312 606 533

Odběrová místnost slouží pro odběry biologického materiálu (krev, moč) na vyšetření biochemická, hematologická, koagulační, mikrobiologická, sérologická a pro příjem doneseného materiálu. U ambulantů se zde provádí vyšetření OGTT (orální glukózový toleranční test, glykemická křivka). Středisko nemá bezbariérový přístup.

Provozní doba: pondělí až pátek od 6:00 do 13:30 hodin

odberove stredisko 1 mapa

Odběrové pracoviště I. v Palachově ulici

odberove stredisko 1 foto1 odberove stredisko 1 foto2 odberove stredisko 1 foto4 


Odběrové středisko II

Centrum akutní medicíny Oblastní nemocnice Kladno
tel: 312 606 243

Odběrové středisko v areálu nemocnice je umístěno v přízemí nové budovy Centrum akutní medicíny (vchod do budovy je z areálu nemocnice i z třídy ČSA (viz. obrázek).

Odběrová místnost slouží pro ambulantní odběry pacientů – dospělých a dětí od pěti let, odběry biologického materiálu (krev, moč) na vyšetření biochemická, hematologická, koagulační, mikrobiologická, sérologická, vyšetření glykemické křivky (OGTT). Toto odběrové středisko má bezbariérový přístup pro imobilní pacienty.

Provozní doba: pondělí až pátek od 6:00 do 14:00 hodin

odberove stredisko 3 foto1


Odběrové středisko III.

Poliklinika Nové Strašecí (Čsl. armády 414, Nové Strašecí)
tel: 313 511 478

Odběrové středisko IV. je umístěno v přízemí Polikliniky Nové Strašecí (přízemí vpravo). Odběrová místnost slouží pro ambulantní odběry pacientů v rámci polikliniky, odběry biologického materiálu (krev, moč) na vyšetření biochemická, hematologická, koagulační, mikrobiologická, sérologická, vyšetření glykemické křivky. Toto odběrové středisko má bezbariérový přístup pro imobilní pacienty.

Provozní doba: pondělí až pátek od 6:30 do 10:30 hodin

odberove stredisko 4 foto1 odberove stredisko 4 foto2


Odběrové středisko IV.

Vážení pacienti,
rádi bychom Vás informovali, že naše odběrové středisko "čtyřobvod" bude ke dni 27.3.2020 ZRUŠENO.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

1. PP s. r. o., Unhošťská 2533, Kladno 2 (zdravotní středisko čtyřobvod)
tel: 725 838 574

Odběrová místnost je umístěna v přízemí a slouží pro odběry biologického materiálu (krev, moč) u dospělých a dětí od pěti let na vyšetření biochemická, hematologická, koagulační, mikrobiologická, sérologická a pro příjem doneseného materiálu. U ambulantů se zde provádí vyšetření OGTT (orální glukózový toleranční test, glykemická křivka). Toto odběrové středisko má bezbariérový přístup pro imobilní pacienty!

Provozní doba: pondělí až pátek od 6:00 do 12:00 hodin

odberove stredisko 2 mapa